GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 10177173
nr 1017 7173
Tallrikar
6 st, 1700-/1800-tal, Kina, diameter: 23 ca
Kondition: nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:11:48
800 kr